עמוד הבית רייזר RZR פולריס ספורטסמן - טרקטורון עם הגה

רביעי22 מרס 2023

פולריס ספורטסמן - טרקטורון עם הגה

Polaris נתונים טכניים ומידע על טרקטורון פולריס ספורטסמן עם הגה

חדש בישראל - ספורטסמן אייס של פולריס – כלי חדש ומרענן, מפתיע, אחר לגמרי: אם תרצו זה טרקטורון עם הגה, אם תרצו זה רייזר חד מושבי למתחילים. קבלו סקירה כולל וידיאו. להשיג עכשיו ברזגל, סוכנות פולריס הגדולה בישראל

 הדבר  הראשון שצריך להגיד עליו זה שהוא כלי רכב שנולד כדי להכניס אל עולם הטרקטורונים והרייזרים את אותם אלו שחיפשו דרך להיכנס אבל לא מצאו את הכלי המתאים. הפולריס ספורטסמן אייס החדש הוא כנראה כלי הרכב הכי אינטואיטיבי משלל הטרקטורונים והסייד ביי סייד (רייזרים) שהכרנו עד היום. אם אתם נוהגים ברכב, אתם תסתדרו איתו בלי בעיות. אם טרקטורון הוא תערובת של אופנוע ורכב, והרייזר כל כך חזק ועוצמתי שצריך זמן כדי להתרגל אליו - אז הכלי החדש, פולריס ספורטסמן אייס, הוא מין ילד כלאיים כזה שאתם תהנו ממנו ותשלטו בו די בקלות כבר מנסיעה ראשונה - גם אם אתם חסרי ניסיון בסוג כזה של כלי רכב וגם אם אתם חסרי ניסיון בנסיעת שטח.

Polaris נתונים טכניים ומידע של טרקטורון פולריס ספורטסמן

 

ל-Sportsman Ace החדש קשת בטחון למקרה התהפכות, ועם מנוע הפרוסטאר החדש של פולריס, צילינדר יחיד בארבע פעימות, בהספק של 32 כוחות סוס שמניעים 375 קילוגרם, יש לו מספיק כוח כדי להכניס אותך לצרות אם תתעקש, אבל הוא מספיק רגוע כדי להתאים למתחילים.

מה שעוד מפתיע בו זה המרחב הפנימי. כסא מתכוונן וגם הגה מתכוונן מביאים לכך שהפולריס אייס יתאים כמעט לכל גובה ומידה של נהג שירצה לנהוג בו. כלי שקל להיכנס אליו וקל לצאת ממנו גם אם אתם לא בשיא הכושר.

 

לסיכום – מדובר בכלי חד מושבי שיכול לספק פאן אמיתי ומשמעותי למתחילים וללא מקצוענים, כלי שכולל מכלולים של RZR570 שמורכבים בתוך גוף של טרקטורון אבל עם הגה, מנוע חדש לגמרי ומרחב פנימי כייפי לגמרי.

כמו שאמרנו, פולריס ממציאה ז'אנר חדש לגמרי - ושוב מביאה לנו כלי שהוא כל כולו פיתוח שלה, המצאה שלה - כלי שאין עוד אף אחד כמוהו.

 

 

כתבות נוספות באתר:

טיפ תחזוקה - כך תחסכו 1,150 שקלים

כל שירותי המוסך אצלכם בבית

טיפ תחזוקה - כך תאריכו את חיי המצבר