עמוד הבית רייזר RZR POLARIS RZR - הצילומים הכי יפים בעולם

שבת02 יולי 2022

POLARIS RZR - הצילומים הכי יפים בעולם

RZR בתמונות

פולריס משקיעים הרבה מאוד בפאן החברתי של הרייזרים והטרקטורונים שלה. והחבר'ה כמו שאתם בטח יודעים, אוהבים מזכרות, צילומים, תמונות, תמונות ועוד תמונות. בעיקר תמונות מיוחדות. פולאריס יודעת את זה ומשקיעה בזה לא מעט וגם אנחנו ברזגל התחלנו ליצור קיר של תמונות שנשמח מאוד אם תעזרו לנו לפתח. הנה קבלו כמה דוגמאות לצילומים מדהימים.

פולריס RZR800 POLARIS רייזר

 

 

פולאריס ב"פינטרסט"

תוכנת שיתוף תמונות שנקראת "pinterest" הולכת וצוברת מיליוני משתמשים בעולם. בתוכנה הזו יש אפשרות ליצור אלבומים ללא מגבלה, כשכל אלבום יכול להיות בנושא אחר. גם אנו, החבר'ה של רזגל, בונים שם קיר שכולל תמונות של רייזרים, טרקטורונים, ריינג'רים וכל מה שקשור בפולריס. ככל שתשלחו לנו יותר תמונות ככה יהיה לנו קיר מפואר יותר. גם לנו בישראל לא חסרים צילומים מרהיבים – ואנחנו מאיצים ומבקשים מכם שילחו לנו עוד.

הנה כמה דוגמאות מהקיר שלנו:

 פולריס RZR 800 רייזרים

 

התוכנה מארחת המון דפי פולאריס ורייזרים ואפשר למצוא שם "תמונות-למות" בהמוניהן. תוכלו להתחיל כאן, בקישור הזה, וגם כאן הכנו לכם מדגם קטן:

 

פולריס RZR טרקטורונים או רייזרים רק POLARIS

 

פולריס באיסטגרם

אחד הכלים החברתיים שלא ממש תפסו בארץ, הוא האינסטגרם. כלי דומה לפייסבוק אבל ממוקד בתמונות, ומאפשר לכל אחד, באמצעות כמה כלים פשוטים לעבד תמונות ולהעלות תמונות ברמת עיבוד קרובה לזו של צלמים מקצועיים. איך שהוא בארץ האינסטגרם פעיל בעיקר אצל ילדים, אבל בעולם הוא כלי חזק.

פולאריס משקיעה הרבה באינסטגרם ואתם מקבלים אוסף מרהיב של תמונות מדהימות שלא היה מקום טוב לפרסם אותן קודם. אם יש לכם איסטגרם על הסלולרי אתם יכולים להתחיל לעקוב אחרי "polarisrzr" או לקישור הזה כאן  (יש עוד אחד כללי יותר, לא רק של RZR  הכנסו לקישור הזה, כאן) לראות כמה תמונות מטריפות ולהמשיך לעקוב דרך המחשב שלכם. ככה, לגרות עת העין בקטנה, הנה ארבעה צילומים שאהבנו במיוחד:

 

טרקטורון פולריס RZR 800 רייזר

 

אהבתם? רוצים לראות גם את פולריס ישראל על המפה? שלחו תמונות, אנחנו נדאג להעלות אותן.

 

 כתבות נוספות באתר רזגל:

 שינויי חקיקה הופכים את קניית הרייזר לדחופה

 טיפ תחזוקה: כך תחסכו 1,150 שקלים

 האיש שהמציא את פולאריס

 דותן מדריך את צה"ל

 פולריס שוב ממציאה ז'אנר חדש