עמוד הבית רייזר RZR החדשים של פולאריס מככבים במירוצים

רביעי22 מרס 2023

החדשים של פולאריס מככבים במירוצים

תראו איזה קטע: לאחד הכתבים החשובים והמשפיעים בעולם רכבי השטח, פט בורג'יוס, "נמאס" כבר מזה שהוא לא מצליח לנוח מרוב דגמים חדשים וניצחונות של פולאריס. הוא פרסם טור קטן וחביב במגזין ATV WORLD שבו הוא מהלל את פולריס ומבכה את מר גורלו העיתונאי. לא תרגמנו אחד לאחד אבל קבלו את רוח הדברים

 

 280 01

 

נראה שאנחנו לא יכולים לכבות את המחשבים הארורים שלנו לפני שהודעת "Off Road" (רכיבת שטח) נוספת מפולאריס מגיעה ומכה את המחשבים שלנו.

והנה זה קרה שוב בתחילת השבוע הזה כשה – P הגדול זכה בעוד כמה הישגים במרוצים כמו WORCS, GNCC, וגם   TORN (מישהו בכלל יודע מה המשמעות של ראשי התיבות האלו?), מרוצים שהם מהידועים והיוקרתיים בעולם מרוצי הATV (רכבי שטח) והטרקטורונים. ברנשים עם שמות כמו ביו ברון (Beau Baron), כריס רובינסון (Chris Robinson) ומייקל סוויפט (Michael Swift) לקחו הביתה פודיומים וגביעים כבר במרוצים הראשונים בהם השתתפו ה- רייזר  RZR 1000 -1000והסקרמבלר XP 1000 החדשים, וכל זה קורה בזמן שהלקוח הממוצע עוקב אחרי המרוצים ומחכה לראות מה עושים הכלים החדשים האלו בשדה הקרב האמיתי.

Screenshot 2014-05-30_09.13.59

 

הניצחונות האלו מעסיקים את הכותבים של פולריס ונותנים לענק השטח הזה עוד המון דברים לדבר עליהם בנוסף לדגמים החדשים שיוצאים מהמפעל, וכל זה נופל עלינו יום יום כשאנחנו לא מצליחים ללכת הביתה ומתעסקים כל היום עם עוד ועוד ידיעות שמגיעות מפולאריס.

אם תעיינו מגזין עצמו (כמו גם במגזיני רכבי שטח אחרים) תמצאו כתבות מפורטות על כל אחד המירוצים שמוזכרים בטור של פט בורג'יוס.

אנחנו רק רוצים להזכיר לכם – יש לכם פולאריס – RZR, ריינג'ר, ספורטסמן או כל דגם אחר? יש לכם את הכי טוב שיש. תיהנו ממנו.

 

כתבות נוספות באתר רזגל:

 

שינויי חקיקה הופכים את קניית הרייזר לדחופה

 טיפ תחזוקה: כך תחסכו 1,150 שקלים

 פולאריס הופכת לעוד יותר אתגרית

 הפעם הראשונה שלי עם RZR– אנאבל ברוס עטאר

 פולריס שוב ממציאה ז'אנר חדש

 

מבצע: קח ריינג'ר במבצע מדהים