עמוד הבית ראשי טרקטורונים יד שניה חדשות פולאריס מציגה: מרוץ חייו של נהג משובח

חמישי21 אוקטובר 2021

טרקטורונים יד שניה

שני הנהגים המובילים של פולריס, כריס רויבנסון (Chris Robinson) עם ה XP1000 וריק צ'קו (Rick Cecco) עם הסקרמבמלר 850 עומדים על הפודיום כמעט בכל מרוץ בו הם משתתפים אלא שהפעם, לריק צ'קו היה מרוץ שהוא יזכור לכל החיים.

 ceccosnowshoe 280

 

 

עונת המירוצים בארצות הברית בעיצומה ופולאריס ממשיכה להאכיל את המתחרים אבק, במיוחד במירוצים הגדולים והיוקרתיים – ה GNCC וה TORN.

 

GNCC:  נהיגת חייו של ריק צ'קו

לריק צ'קו היו חיים קשים בסבב התשיעי של GNCC שהתקיים באחד המסלולים הכי קשים בעולם המרוצים, מסלול שכולל סלעים, טיפוס גבעה, נהיגת בוץ, ועוד סוגים שונים וקשים של שטח. כל המרוץ מתנהל בגבהים שגורמים לכלים להתנהג מוזר ולכן דורשים הרבה יותר רגישות, מיומנות וכן, גם מזל – מהנהגים.  לריק צ'קו, שנוהג כאמור על פולריס סקרבמלר 850, ברח קצת המזל, והוא השלים את החסר עם טכניקת נהיגה מדהימה. צ'קו לא זינק מעולה ויצא לסיבוב הראשון כשהוא במקום החמישי. לא מדאיג. צ'קו יודע שככל שהמסלול קשה יותר, היתרון שלו גדול יותר. הוא משוכנע שהוא עוד יגיע למקום הראשון במהלך חמשת הסיבובים שנותרו. המסלול, כאמור, רצחני, ולרוע מזלו של צ'קו - אבן טסה לעברו ומרסקת לו את משקף האבק. צ'קו מתקשה לראות, אוכל את כל האבק בעיניים, נאלץ לעצור בצד, לאלתר משהו כדי שיוכל להמשיך לנהוג – ו...יוצא חזרה אל הטור כשהוא רחוק מאוד מהמקום החמישי שהיה שלו עד לפני כמה שניות.

אבל צ'קו לוחם. צ'קו יוצא לנהיגה שאולי תחשב המטורפת ביותר בקריירה המפוארת שלו ומגיע עד המקום השלישי. נו, לפחות ייצא לו להיות על הפודיום. אבל צ'קו לא מסתפק בפודיום, הוא רוצה ניצחון, הוא רוצה אליפות בסוף העונה (אחרי פספוס של מרוץ אחד - הוא יוצא למרוץ הזה מהמקום השישי הכללי) ולכן הוא ממשיך ללחוץ עוד ועוד. בערך במייל האחרון לפני סוף המרוץ, צ'קו עוד מספיק לבצע עוד עקיפה אחת ולהגיע אל הפודיום מהמקום השני.

הוידיאו של המרוץ הזה עדיין לא יצא - אבל כאן תוכלו לראות קטעי וידיאו מהעונה של GNCC.

העונה יוצאת לפגרה עד ה 5 לספטמבר כשצ'קו ממוקם רביעי בטבלה הכללית ומבטיח לסיים את העונה גבוה יותר.

ceccosnowshoe

 

TORN: כריס רובינסון מנצח מרוץ נוסף

לכריס רובינסון עם הפולאריס XP1000 הלך קצת יותר קל. רויבנסון יצא למרוץ כשהוא רעב לניצחון נוסף בסבב החמישי של מרוץ ה- TORN היוקרתי, פתח בטירוף ונכנס מייד עם פתיחת המרוץ למקום השני. שני מייל מאוחר יותר, מצא רובינסון הזדמנות לעקוף את המוביל וישב בנחת ראש הטור עד סוף המרוץ – עד מקום ראשון נוסף לו ולפולריס.

 גם כאן העונה יוצאת לפגרה על ה 5 בספטמבר. רובינסון אומר בראיונות שהוא כבר "מת" לכך שהעונה תחזור – הוא רואה את עצמו לוקח אליפות.

 

כתבות נוספת באתר רזגל:

שינויי חקיקה הופכים את קניית הרייזר לדחופה

 בוא להיות נהג מירוצים

דותן מדריך את צה"ל

מטורף לגמרי: רייזר עם מנוע של מסוק

טיפ תחזוקה: כך תאריכו את חיי המצבר