עמוד הבית ראשי טרקטורונים יד שניה

רביעי01 פברואר 2023

טרקטורונים יד שניה

טרקטורון יד שניה

used2_rכדאי להכיר בעובדות. בשוק קיימים טרקטורונים יד 2 רבים מדגמים שונים ובמצבים טכניים שונים ולכן, רכישת טרקטורון יד שנייה אינה דבר של מה בכך!
בחירת טרקטורון יד 2 נכונה בשני תנאים :
האחד , שזהו הטרקטורון הראשון שאדם מעוניין לרכוש ואינו בטוח שרעיון רכיבה על טרקטורון מתאים לאופי ולסדר היום של הרוכב.
שני , תקציב. טרקטורון חדש אינו כלי זול ורכישה. נכון יעשה הרוכש אם את תהליך הלימוד וצבירת הניסיון יבצע על טרקטורון יד שניה.

 

 

טרקטורון יד שנייה

כאשר אתה עומד לרכוש טרקטורון משומש, חשוב וכדאי לדעת מראש מה בדיוק אתה בוחר ועל מה אתה עומד לשלם. האם הטרקטורון מיועד לטיולי טרקטורונים, האם הטרקטורון מיועד לעבודה , או האם הטרקטורון מיועד להיות בשימוש כטרקטורון ספורט ומרוץ.

חשוב מאד בזמן בחירת "טרקטורון יד שניה" להכיר ככל הניתן את ההיסטוריה של הטרקטורון.

  • מי היו הבעלים הקודמים של הכלי.
  •  למה היה מיועד הטרקטורון בעבר.
  • באיזה אופן נהגו וטיפלו בו.

זה לא סוד שיש טרקטורונים משומשים שעברו "התעללות" קשה אצל הבעלים הקודמים. ואת זה צריך לברר.

טרקטורון בשטח

הדבר הנכון ביותר בחיפוש אחר טרקטורון יד שנייה , זה להגיע לסוכנות טרקטורונים אמינה , המציעה מבחר של טרקטורונים יד 2 , ולהתבונן ולבדוק את מבחר הכלים המוצעים למכירה. אחרי בחירת הטרקטורון יש לבצע מספר בדיקות בסיסיות כדי להסיר את החשש שהטרקטורון עבר התעללות קשה בעבר.

טרקטורון משומש

מתחילים במבט כללי על הפלסטיקה והמבנה החיצוני של הטרקטורון. חשוב להתעלם מהברק ומצב הניקיון של הטרקטורון. כול טרקטורון יד שנייה יוצג למכירה לאחר רחיצה משמעותית ולעיתים גם ציפוי בווקס או חומר אחר היוצר ברק חיצוני.
יש לבדוק היטב את הפלסטיקה, ולנסות ולאתר שברים ושריטות משמעותיים. כל אילו יכולים להעיד על התהפכות של הכלי בעבר.

נושא שני הראוי לתשומת לב הוא מצב השלדה באופן כללי ובחלקה התחתון באופן מיוחד.
כל סימנים לכיפופים , סדקים, ריתוכים ובעיקר ריתוכים במקומות לא שגרתיים , יכולים להעיד שהטרקטורון עבר סדרה של מאמצים בלתי סבירים.

דרך אגב, אין להקל ראש בחלקים שחוקים או קרועים. אילו, גם אם אינם משפיעים ישירות על מצבו המכאני-טכני של הטרקטורון , יכולים להשפיע על הארנק והתקציב. החלפת חלקים יכולה להיות יקרה.

בדיקה אחרונה היא בדיקת נסיעה ורכיבה קצרה. אין צורך לנסות ולטפס הרים וגבעות כדי לברר את מצב הטרקטורון. טרקטורון יד 2 ,המצוי במצב תקין אינו אמור להשמיע כל מיני רעשי מנוע מוזרים. חשוב לבדוק שהכלי מאיץ באופן רציף , אינו מגמגם ומתנהג על פני כל מרחב סיבובי המנוע באופן שווה ותקין.
לאחר נסיעת מבחן כדאי ומומלץ להתכופף מתחת לגחון הטרקטורון ולבדוק שאין נזילות שמן או מים.

ואחרון .. טרקטורון יד שניה , אמור להגיע עם כל האישורים והרישיונות. בדוק היטב התאמה מלאה בין הרישום בניירת לבין הפרטים של הטרקטורון. בדוק מספר מנוע, בדוק מספר שלדה, בדוק מידות צמיגים ובקיצור .. הכול ראוי לבדיקה.

ולסיכום:
בשורה התחתונה , מומלץ לרכוש טרקטורון יד שנייה מסוכנות טרקטורונים מוכרת. קורה שאחרי רכישת טרקטורון יד שניה יש שאלות ולפעמים גם טענות פה ושם.
כמובן שההמלצה שלנו לבוא לחברת רזגל ולבחור טרקטורון יד שנייה ממבחר הטרקטורונים המשומשים אותם אנו מציעים למכירה. חברת רזגל תיתן לך הלקוח גיבוי מלא ברכישת טרקטורון יד שנייה. במידה ותתעורר בעיה אנחנו כאן כדי לעשות כל שביכולתנו שתרגיש שרכישת טרקטורון יד 2 אינה קניה של חתול בשק.