רביעי01 פברואר 2023

חיזוק חיובי - ספורטסמן 2017 XP1000

 

sportsman-xp-1000-havasu-red-pearl-lgהספורטסמן XP1000 הוא הטרקטורון החזק ביותר בעולם – בכל הזמנים. המנוע העצמתי שלו מפיק 90 כוחות סוס, עם 3 מפות הצתה שונות, הנעה כפולה (AWD) ועוד. הוא משלב יכולת רכיבה דינאמית לצד מנוע חזק ויכולות עבודה. הספורטסמן החזק הוא הכלי המושלם למי שרוצה לנצל אותו עבור מגוון משימות. הוא יכול להיות כלי עבודה מעולה במהלך השבוע וכלי טיולים ספורטיבי ומהנה לסופי שבוע ושעות הפנאי.

 

 

 

קרא עוד...

אולראונדר באקסטרים - ספורטסמן טורינג XP1000 דגם 2017


sportsman-touring-xp-1000-media-6הספורטסמן טורינג XP1000 הוא הטרקטורון החזק ביותר בעולם המיועד לשני רוכבים. הוא משלב יכולת רכיבה דינאמית לצד מנוע חזק ויכולות עבודה. הספורטסמן החזק הוא הכלי המושלם למי שרוצה לנצל אותו עבור מגוון משימות. הוא יכול להיות כלי עבודה מעולה במהלך השבוע וכלי טיולים ספורטיבי ומהנה לסופי שבוע ושעות הפנאי, עבור רוכב ומורכב.

 

קרא עוד...

חזק על חזקים - ספורטסמן 850 דגם 2017


Polaris Sportsman 850ספורטסמן 850 הוא דגם וותיק בארסנל דגמי הטרקטורונים של פולאריס. ספורטסמן 850 החדש מציע את החוויה האולטימטיבית לשילוב בין טרקטורון עבודה לטרקטורון פנאי. הוא קשוח ובעל יכולת עבירות גבוהה, בעל מנוע חזק המפיק 78 כוחות סוס ובעל יכולת העמסה של 260 ק"ג ויכולת גרירה של 680 ק"ג. הספורטסמן יכול לשמש עבורך רכב עבודה מושלם בשדות, פרדסים, חוף הים ועוד מגוון רב של שימושים. בנוסף הוא יכול לשמש כרכב פנאי מושלם לטיולים לבד או יחד עם מורכב.

 

קרא עוד...

טרקטורון עם הגה: ספורטסמן ACE 570

פולריס אייס - טרקטורון שונה משאר הטרקטורונים

זן טרקטורונים חדש: ספורטסמן אייס של פולריס. 

 ניר בן זקן כתב עליו באתר מאקו:  "אטרף לשטח במחיר שפוי". 

ובאמת, ספורטסמן אייס של פולריס – כלי חדש ומרענן, מפתיע, אחר לגמרי:
אם תרצו זה טרקטורון עם הגה, אם תרצו זה רייזר חד מושבי למתחילים. בכל מקרה, מדובר על אטרף בשטח, מדובר על כלי שגם מתחילים יסתדרו איתו ומדובר על מחיר שפוי לגמרי.

 

קרא עוד...