רביעי22 מרס 2023

כל שירותי המוסך אצלכם בבית

slide

 

בלעדי לרזגל, כי רק הגדולים מכולם יכולים להציע לכם לעולם לא להגיע למוסך - המוסך יגיע אליכם! 

 

להזמנת שירות מוסך עד הבית התקשרו עכשיו - 053-424-5557 יוני, או 053-424-5556 דותן

נכון שאם היו אומרים לכם שהחל מעכשיו לעולם לא תצטרכו להגיע למוסך, הייתם חושבים שזה איזה טריק שיווקי עלוב ומנותק מהמציאות? אז שבו, תחזיקו חזק ותקשיבו טוב: ברזגל , זו לא סיסמה סתמית, מדובר בשירות מהפכני בכל הנוגע לרייזרים, ריינג'רים וטרקטורונים מתוצרת פולריס.

את כל התחזוקה שכרוכה בטיפולים שוטפים, ובנוסף את כל פתרון התקלות והתיקונים –מציעה רזגל לעשות אצלכם בבית על ידי מכונאי מוסמך. עלות השירות הוא כ-300 שקלים, שאם תביאו בחשבון את עלות הדלק והזמן שלכם תגלו שהוא הוגן מאוד. אבל רגע. בטח תשאלו אותנו מה קורה אם התיקון שלכם לא ניתן לפתרון בו-במקום ובכל זאת נדרש מוסך על מלוא ציודו כדי לפתור את הבעיה? במקרה כזה רזגל תגרור את הכלי שלכם אל המוסך שלה ותחזיר אותו לביתכם בגמר הטיפול ללא תוספת תשלום.

כמו שהבטחנו – אתם יכולים שלא להגיע למוסך לעולם. טוב בואו לא נגזים, אם אתם רוצים לחפש אצלנו טרקטורונים למכירה, או ריינג'רים או כמובן רייזרים - הכי טוב לבוא ולראות בעיניים, אבל לצורך תיקונים - קבלו שוב את ההבטחה - לא תצטרכו להגיע למוסך לעולם.

מה שלגמרי לא ברור אם כך - איך יתכן שעם שירות כזה בעלי טרקטורונים, רייזרים וריינג'רים עדיין מגיעים למוסך? לא חבל להם על הזמן? 

עכשיו קחו הפסקה ותעצרו לקרוא את הכתבה המצורפת כאן בהמשך.

עשר הדקות שתקדישו לכתבה הזו עשויות לחסוך לכם שעות רבות מאוד בעתיד.

 מה אנחנו לא רוצים שתעשו

בואו ניזכר למה אף אחד לא אוהב להגיע למוסך: צריך לוותר על יום עבודה (או גרוע מכך – לוותר על יום חופש), לרתום את הטרקטורון \רייזר\ריינג'ר לעגלה, לעבור את הפקקים בדרך למוסך, להגיע למוסך, לפרוק את הטרקטורון\רייזר מהעגלה, לחכות שיתפנו אליך, להסביר מה קרה, לשמוע אם זה הולך לקחת דקות, שעות או יומיים, להחליט אם לחכות או לבוא שוב עם העגלה בזמן אחר, לרתום את הכלי שבו לעגלה, לנסוע איתו הביתה או לעבודה, להסתבך כל היום עם מקום חנייה לרכב עם העגלה, ואז להיכנס שוב עם העגלה לפקקים, להגיע הביתה ולפרוק אותו בחזרה למקום? נו, מה? יש לכם סבלנות כל זה?

אז מה אנחנו נעשה בשבילכם?

רק שתדעו – ב"רזגל" זה לא עובד ככה. "רזגל" מחזיקה מוסך נייד שמגיע עד אליכם הביתה ומסוגל לפתור כמעט כל תקלה וקלקול. ואם המוסך הנייד לא יכול לפתור את התקלה בו במקום? אז אתם תגלו שהמוסך הנייד הוא גם גרר. הוא ייקח את ההטרקטורון\רייזר\רייזר שלכם למוסך שם יתקנו לכם אותו ויחזיר אותו עד אליכם הביתה – בלי תוספת תשלום.

מספרי הטלפון של השירות

כל שירותי המוסך אצלכם בבית - התקשרו עכשיו - 053-424-5557 יוני, או 053-424-5556 דותן

הנה, תראו איך זה עובד באמת

למשל, באחד מימי באמצע השבוע יצאתי עם יוני רוזנבלט, המכונאי של רזגל, לסיבוב כדי לראות איך כל זה עובד.

ליוני היו כחמש הזמנות פתוחות באותו יום, כלומר הוא תאם עם חמישה לקוחות. מניסיונו הרב בניהול זמן, הוא הבטיח לארבעה לקוחות שיגיע לטפל בכלי שלהם. עם הלקוח החמישי תאם שיגיע אליו במידה והזמן יספיק. במידה ולא, הלקוח החמישי יהיה הלקוח הראשון ביום שלמחרת.

פרק א: חילוץ

תוך כדי התארגנות ליציאה לדרך, בשעה מוקדמת למדי בבוקר, התקשר אב מודאג מאזור השרון. ביתו נוסעת לבית הספר ב פולריס ריינג'ר. בלב השדות, באחד משבילי הכורכר שבין מקום מגוריהם לבין בית הספר שבק הריינג'ר חיים. האב ביקש מיוני להגיע לריינג'ר ולבדוק מה קורה איתו.

גם כשאתם נתקעים בשדות - אנחנו שם בשבילכם

 

הגענו לשדה אי שם בין-לבין, והפולריס ריינג'ר עמד וחיכה במקום שאילו היה צורך בגרר היו קורעים לכם את הצורה במחיר על המיקום שלו. יוני בדק פה ושם ומצא במהירות שהבעיה היא רצועה שנקרעה. בעצם נקרעה זו לא המילה הנכונה – הרצועה התפוררה. לאחר החלפת הרצועה המנוע חזר לפעול - אך הרעשים המשיכו בווליום שאי אפשר להתעלם ממנו. בדיקה מהירה גילתה שהוריאטור במצב לא טוב ודורש שיפוץ. יש בידי יוני את כול החלקים וניתן לבצע את השיפוץ בו במקום. יוני התקשר לבעל הריינג'ר, אשר מסיבותיו הוא, בחר לבקש מיוני שלא ישפץ את הוריאטור אלא להעביר את הריינג'ר למוסך. למרות שהתיקון ניתן לביצוע בו במקום, יוני הסכים מייד, כי "שירות הלקוח קודם לשירות הכלי" העמסנו את הריינג'ר על המשאית והמשכנו בדרך.

לעולם לא תצטרכו להגיע למוסך שוב

 

בין אם הלקוח יחליט לשפץ את הוריאטור ובין אם לאו – הכלי נלקח מהשדה, שם יכול היה להיגנב, הועבר למוסך, ולפי דרישתו של הלקוח יוחזר לביתו גם אם יחליט שלא לשפץ את הוריאטור, וכל זאת כמובן, ללא תשלום – למעט מחיר החלפת הרצועה – תיקון שהתבצע בשטח.

פרק ב: טיפול שוטף

הגענו למושב נוסף, שמפאת הפרטיות של הבעלים לא נזכיר את שמו, שם חיכה לנו טרקטורון פולריס שדרש החלפת מצבר וטיפול שוטף. על פי תיאום מוקדם פנינו לאחד השכנים, שם השאירו עבורנו את מפתחות השער ומפתחות הטרקטורון. יוני פתח את השער והוציא את הטרקטורון למקום שנוח לעבוד בו. יוני החליף את המצבר, על פי תיאום מוקדם –  התקין מטען שמונע מהמצבר להיגמר כאשר הכלי במנוחה ארוכה. (עוד פרטים על מניעת ריקון המצבר והתאמת מטען תוכלו למצוא כאן). בנוסף יוני החליף שמנים, ועשה עוד כל מיני דברים שאני אישית פחות מבין בהם, אבל מסתבר שטיפול שוטף ניתן לעשות באמצעות המוסך הנייד ללא שום בעיות. במהלך הטיפול חיכתה לנו הפתעה: על הרדיאטור מצאנו קן צרעות. אתם יודעים מה זה אומר? זה אומר שהטרקטורון הזה לא זז הרבה. כל כלי רכב ממונע שלא זז במשך זמן ארוך צפוי לבעיות שונות ומשונות. מתיאום מוקדם עם הבעלים יוני ידע שהוא כרגע עסוק ולא יוכל לענות לשיחת טלפון, לכן רשם לעצמו להזכיר לבעלים להניע ואפילו להזיז קלות את הטרקטורון מפעם לפעם.

קן צרעות - מושג שמתאר היטב מה קורה לכלי שלא מניעים אותו

 

והנה שמעתם על לקוח שחסך לעצמו את הצורך לקחת לפחות חצי יום חופש מהעבודה, לקשור את הטרקטורון שלו לעגלה ולהגיע למוסך לטיפול שבסך הכול הוא טיפול שוטף. לפעמים העצלות הזאת גורמת לבעלי טרקטורונים לא לעשות טיפולים בזמן ובכך תחזוקת הטרקטורון הופכת להיות לקויה, הכיף ברכיבה יורד וערכו של הטרקטורון ביום המכירה יורד מאוד.

פרק ג: תיקון תקלה

המשכנו משם למושב נוסף, שם חיכה לנו רייזר 570 הפעם לא עם  טיפול שוטף אלא עם בעיה מורכבת יותר, כזו שדרשה תיאום מוקדם, כך שיוני הכין מראש מספר חלפים אשר אינם נמצאים איתו באופן יום-יומי. "ומה אם הבעלים לא היה יודע להגדיר עבורך מה הבעיה ואילו חלפים להביא?" שאלתי את יוני. יוני לא היסס: "במקרה כזה יש שתי אפשרויות: להעביר את הכלי למוסך או לתאם עם הבעלים יום נוסף ולחזור עם החלפים לכאן. זה תלוי רק בלקוח". דווקא הבעיה הסבוכה יותר, לקחה פחות זמן לתיקון ותוך פחות מ-45 דקות יצאנו משם לדרכנו.

בעלים נוסף חסך לעצמו זמן מיותר של היגררות למוסך וחזרה ממנו.

יוני רוזנבלט בפעולה - מכונאי מוסמך עם לב ענק

 

סיום: אל תהיו פרייארים

בשלב הזה נפרדנו. יוני המשיך לדרכו לעוד לקוחות אשר קבעו מראש לא להיפגש איתו אך להפגיש אותו עם הכלים שלהם.

אני המשכתי לדרכי ולא הבנתי: עם שירות כזה, איך יכול להיות שחלק מהבעלים של הכלים האלו עדיין מגיעים למוסך? הסתובבתי כדי לשאול את יוני לדעתו בנושא – אך הוא כבר לא היה שם. הוא המשיך בדרכו ללקוח הבא.

אז אסיים בקריאה אליכם: אל תהיו פרייארים, אין לכם שום סיבה להגיע למוסך. תנו למוסך להגיע אליכם. ממילא אם אי אפשר לתקן את הכלי בו במקום ייקחו לכם אותו למוסך וחזרה על חשבון רזגל.

 לקבלת שירות מוסך בביתכם - התקשרו עכשיו - 053-424-5557 יוני, או 053-424-5556 דותן