עמוד הבית כתבות פולריס מאמרים טכניים ומקצועים טיפ תחזוקה: לפני תחילת נסיעה

שבת02 יולי 2022

טיפ תחזוקה: לפני תחילת נסיעה

מה הקשר בין גבר שמגיע למיטה עם אשה ומייד מנסה לבוא שם, בלי שום הכנה מוקדמת לבין תחזוקת הפולריס שלכם? אל תתפלאו, יש הרבה מאוד קשר בין השניים, הנה, תראו בעצמכם

 

 

מה תגידו על זה: גבר קובע פגישה עם אישה לעוד כמה ימים, וברור לשניהם שכשיפגשו הם עומדים לעשות כל מיני דברים שגברים ונשים עושים בחושך, ולמרות שהם נהנים הם גונחים כאילו שממש כואב להם. ביום הפגישה ביניהם, הוא ניגש אליה מוריד לה את הבגדים לוקח את החלק הזה בגוף הגבר שנועד להוביל החוצה כל מיני נוזלים, מכוון אותו אל האבר הזה בגוף האישה שבאיזה דרך פלא כולנו יצאנו ממנו – ובלי שום הקדמות מנסה ליצור חיבור בין השניים. בלי מילים, בלי ליטופים, בלי משחק מקדים, בלי רגש - מאוד מעשי, דוך פנימה.

ואני שואל אתכם: ככה עושים ככה? נכון שזה לא יפה?
אז למה, תגידו לי, למה רובנו עושים ככה לפולאריס שלנו, בין אם זה פולריס מסוג טרקטורון או רייזר?

מה ז'תומרת עושים ככה לפולריס?
הנה תראו: כל השבוע תכננת את טיול סוף השבוע עם הטרקטורון או הרייזר שלך, והנה הגיע הרגע והפולאריס שלך יושב שם ומחכה לך,
מסתכל עליך במבט אומלל ומתחנן אליך - קח אותי קח אותי.
ואתה לא מתכונן לשחק אותה קשה להשגה. בדיוק כמו הגבר ההוא מתחילת הסיפור שלנו שמחכה לפגישה עם ההיא.
אתה מתכנן לזנק עליו ולהתחיל לנסוע.

כשמגיע הרגע לצאת לטיול, בין אם אתה מתחיל את הנסיעה אצלך בבית ובין אם הובלת את הפולריס שלך באמצעות עגלה למקום הטיול, אתה מתיישב בו, מניע ונוסע. וזה בדיוק כמו הבחור מהסיפור שלנו: הוא ישר מנסה להביא את הזה אל תוך הזה. זו לא דרך נכונה לתפעל חיי מין וזו ממש, אבל ממש לא דרך נכונה להתחיל את הנסיעה עם הפולאריס שלך. בשני המקרים עלולות לצוץ צרות, ובשני המקרים הן יצוצו בפגישות הבאות ולאו דווקא "על-המקום". כשאתה לא שם לב לדברים הקטנים, אל תתפלא אם יום אחד יתנפלו עליך הדברים הגדולים. ככה זה, כשיש צרות הקטנים מביאים את האחים הגדולים שלהם.

אז מה עושים לפני נסיעה? כדי להימנע מצרות - עושים משחק מקדים. עושים סיבוב קטן מסביב לפולאריס כדי לוודא שהכול בסדר שהוא מוכן לעשות מה שתרצו שהוא יעשה. הנה רשימה קטנה ומעשית של ה"סיבוב הקטן" שאתם אמורים לעשות לפני תחילת נסיעה:

  • מתחילים בסריקה סביב הכלי במקום החניה שלו, בודקים שאין רטיבות מתחתיו, שאין נזילות שמן או מים
  • בודקים את מצב האוויר בגלגלים
  • בודקים את הגרמושקות – ואם אתם לא יודעים מה זה ואיך זה – אז כתבנו על זה בכתבה "כך תחסכו 1300 שקלים" – וזה חשוב באופן היסטרי אז אל תתעצלו וכנסו לקרוא
  • בודקים בסריקה כללית שאף אחד הברגים הגלויים לעין לא עומד במצב של "חצי בחוץ"
  • את העשרה מטרים הראשונים נוסעים לאט מקשיבים לטרקטורון או לרייזר, מוודאים שאין רעשים חריגים

זהו, עכשיו גברת פולריס מוכנה לכל. סעו לדרך ותיהנו מהרכיבה או נהיגה, תהנו מהנוף ותהיו רגועים. גם אתם, גם הפולאריס וגם הזוג ההוא מתחילת הסיפור יפגשו שוב לעוד מפגש מהנה.

ככה זה, כשמתחילים טוב, בדרך כלל גם ממשיכים טוב.