עמוד הבית כתבות פולריס כתבות על רייזרים מבחן ארוך טווח: פולריס רייזר XP4 900

שבת02 יולי 2022

מבחן ארוך טווח: פולריס רייזר XP4 900

rzr xp4 900 רייזר 4 מקומות

אחד המגזינים הכי חשובים בתחום שלנו עורך מבחן אובייקטיבי וארוך טווח לרייזר XP4-900 בעל ארבעה מושבים. אתם חייבים לקרוא מה שיש להם להגיד

 

בוחנים את הרייזר XP-900 במבחן ארוך טווח


המגזין הפופולארי UTV Offroad  מפרסם בגיליונו האחרון סקירה ראשונה באשר למבחן ארוך טווח שהוא עורך לרייזר XP4 ה-4 מושבי שיצא לשוק בתחילת 2012.
הרצון לבחון את הכלי הזה בתנאים קיצוניים יותר מאשר הכלי שקדם לו, ה-RZR4 הרגיל היו רשימת התוספות שהאח החדש והמשופר הזה קיבל והן:

  • 115 סמ"ק נוספים במנוע
  • גלגלים גדולים ויותר - 13.5 אינצ'ים במקום 12 בקודמים
  • וחבילת שיפורים למיתלים האחוריים בתחום בולמי הזעזועים והתושבות שמשדכות את הגוף לציר האחורי

 

למומחים של המגזין חבילת האיבזור הזו שידרה הבטחה והם עטו על הכלי כמוצאי שלל רב.

 

RZR XP4 900 -  כמעט מושלם?

בראש ובראשונה הם מציינים כי החבילה הבסיסית שהציעה פולריס כל כך טובה שאין צורך להוסיף עליה כלום אלא פשוט לשעוט לשטח, אבל באותה נשימה הם גם קורצים לקוראים כי חבילת שיפורי האפטרמרקט שמתאימה לכלי הזה יכולה לגרום עונג לכל מי שחובב מפלצות.
אז לפני שמניעים ומכניסים לפעולה יש לטפל בכמה דברים מציקים, ודבר ראשון במראה החיצוני. שתי הצביעות שהכלי מגיע איתם במקור הם אדום אינדי וכסוף נוזלי והם רצו דווקא שחור. הצבעי קיבל הוראה וביצע ואת התוצאה אתם יכולים לראות כאן למעלה.

רייזר 900  4 מקומות

(מקור הכתבה והתמונות אתר UTV Offroad)


רייזר 900 של פולריס - הכי בטוח שיש


ועכשיו בטיחות: הם פנו לחברת TMW OFFROAD וביקשו כלוב התהפכות נמוך יותר ב-5 אינץ', וחזק יותר בעובי הצינורות מהם הוא בנוי. הכלוב משתפל בגבו של הכלי עד למטה שם הוא מתחבר לפגוש האחורי שאליו גם מחוברים מוטות הייצוב הצידיים הלבנים. עם הכלוב הוזמן גם גג פלסטיק תואם. בצדי הכלי הוחלפו רשתות הצד בדפנות צד קשיחות חצי גובה. החברים מדווחים בהתפעלות כי התוצאה לא רק טובה יותר בהיבט הטכני אלא גם הפחיתה את רעשי הקרקוש הטבעיים. בהמשך יתווספו מדבקות באינטרפטציה אישית וגופי תאורה נוספים מבוססי לד. לטענת אנשי המגזין מובטח מראה ספורטיבי הרבה יותר.

 XP4 900 - רכב שטח חזק מאוד עם 4 מקומות ישיבה


פולריס - דואגים לנוחות


ועכשיו צריך לדאוג גם לנוחות. הכסאות המקוריים הוצאו אחר כבוד מהכלי וסט מעוצב באדום שחור עם תמיכות צד מסוג TRIPPLE X עם סט חגורות ספורטיבי תואם תפס את מקומם. עם טיפה גאווה מקצועית וכבוד להשקעה הם ביקשו מהרפד לתפור את לוגו המגזין על משענות הראש.

 

פולריס XP4 900 - רכב שטח נוח ארבעה מקומות ישיבה


זהו, כמעט הכל מוכן לנסיעה הראשונה, והיא הולכת להיות ארוכה ומטלטלת, כהבטחתם.

4