עמוד הבית חדשות פולאריס הופכת לעוד יותר אתגרית

ראשון14 אוגוסט 2022

פולאריס הופכת לעוד יותר אתגרית

פולריס קנתה חברה בשם "קולפין אאוטדורס", שעשויה לעזור לה לחזק את מעמדה הבלתי מעורער בתחום השטח כמו גם לעזור להגיע לקהלים חדשים. נראה לנו שמבט קל בתמונות ומייד תבינו מי קהל היעד של קולפין. האם המוצרים יגיעו בקרוב לישראל?

 

280

 

 

אתם יודעים מה הקטע של ספורט אתגרי כמו זה שאתם עוסקים בו, למשל, רכיבה ונהיגה על טרקטורונים וריייזרים?

בטח שאתם יודעים, זה קל: הקטע של ספורט אתגרי זה האתגר.

 

אתגרים: רע לנישואים טוב לשטח

עכשיו, לאתגרים יש קטע שיכול לשמח אותך ויכול לבאס אותך: הם כל הזמן מתפתחים. אתגר של אתמול הופך לשגרה של היום. זה יכול לעשות צרות צרורות בחיי נישואין למשל, אבל יכול לעשות את העיסוק בספורט אתגרי למשהו מדהים.

בדיוק במקום הזה התפתחו הרבה חברות שמייצרות מוצרים נלווים, מה שנקרא בשפה המקצועית "אפטר מרקט". המקור של השם, אם חשבתם על זה פעם, הוא בכך שאתה קונה מוצר כלשהו, וגם אם הוא מדהים, אחר כך, או "אפטר" באנגלית, בא לך לשפר אותו ואתה הולך לשוק (מרקט) לחפש שיפורים ותוספים.

פולאריס העולמי לא מתעלמת  מהשוק הזה. רגע, מה לא מתעלמת? מחבקת חזק. כל כך חזק שבראשון לאפריל (לא בדיחה, אמיתי לגמרי) היא קנתה את אחד היצרנים הכי איכותיים שרלוונטיים לעולם הטרקטורונים וה-RZR, חברה אמריקאית בעלת שם חזק מאוד –KOLPI N-OUTDOORS. ליחצו על כל אחת התמונות למעבר לאתר של קולפין.

 

Screenshot 2014-04-22_15.25.06

 

בדרך לישראל?

קולפין האלו, הם חברה פרטית ואיכותית מאוד, מוכרת לכל מי שאוהב שטח – החל מטיילים וכלה בכאלו שעובדים בשטח, צדים בשטח או עושים כל מיני דברים שנכנסים לקטגוריה "אתגרי".

בפולאריס התלהבו מהחדשנות המתמדת, מהאיכות הבלתי מתפשרת, ומהגישה לשווקים שהם בדיוק קהל היעד של פולאריס.

לא, לא סיפרו לנו כמה שילמו עבור קולפין, וגם לא בדקנו אם דלב מוטוספורט מתכוונת להביא את קולפין לארץ, אבל קבלו ניחוש שלנו: כדאי שתתכוננו, לא נתפלא אם בקרוב תמצאו את המוצרים המדהימים של קולפין גם על מדפי רזגל.

 

כתבות נוספות באתר רזגל:

 

DAKAR - דגם חדש למשפחת הרייזר 800 

כל שירותי המוסך אצלכם בבית

פולאריס שוב מציאה ז'אנר חדש

אנאבל ברוס עטאר: הטיול הראשון שלי על RZR

קח ריינג'ר במבצע מדהים

טיפ תחזוקה - כך תחסכו 1150 שקלים

 

Screenshot 2014-04-22_15.25.14

 

 

Screenshot 2014-04-22_15.24.56