עמוד הבית מוצרים למכירה Polaris RZR 900 | פולריס רייזר 900

רביעי01 פברואר 2023

Polaris RZR 900 | פולריס רייזר 900

פולריס RZR זכה לכל מחמאה אפשרית. הפעם הבאנו לכם את הכתבה שמציגה ומתפעלת מלידתו של RZR-900- רייזר 900, כפי שהופיע באתר מוטו, כולל וידיאו השקה של פולאריס.

פולריס רייזר 900 RZR בסוכנות רזגל POLARIS

 

 

פולריס משיקה בימים אלה(2012) את הגרסה החדשה למשפחות ה- RZR , ה- XP 4 900 , ומהשם ניתן להבין כי מדובר בכלי ארבע-מושבי, גרסה מאוכלסת לכלי הספורטיבי והחזק ביותר במשפחה.

קונספט פולריס RZR הוא הברקה מטורפת של היצרן האמריקני, אין ספק שכאשר נולד לפני ארבע שנים מגוון בעלי תפקידים אצל כול יצרן טרקטורונים בעולם זינקו מהחלון בקטע של "איך אנחנו לא חשבנו על זה". רכב שטח קשוח המשלב טרקטורון מבחינת ביצועים ועבירות – עם ג'יפ מבחינת סידור ונוחות הנוסעים וקלות התפעול. גם בישראל הקונספט תפס בענק ולמרות המחיר הגבוה עשרות רבות של משפחות רכשו את הכלי, רבים עבור ילדיהם כתחליף לאופנוע שטח או קטנוע, מאחר והוא גם מורשה לנוע על כביש (בינתיים עד שהיבואנים המתחרים יחסמו אותו....).

ב- 2008 החל שיווק הדגם הראשון של הרייזר עם מנוע 800, שנתיים אחר כך הרחיב היצרן את האפשרויות תרתי משמע כאשר הוסיף זוג מושבים מאחור; כעת לשנת הדגם 2012 משיקה פולריס לעיתונאים בארה"ב את הגרסה העדכנית ביותר לקונספט המבריק, גרסת ארבעה מושבים לכלי הגדול והחזק ביותר בליין, ה- 900.

טרקטורון פולריס רייזר RZR

חבל להכביר מילים על מה שהדבר הזה יכול לעשות, הוידאו המצורף מדגים זאת טוב מכול מילה, מבחינת המפרט הטכני: מנוע שני צילינדרים מקורר מים בנפח 875 סמ"ק, עם הזרקת דלק, תמסורת אוטומטית, אפשרות בחירה בין הנעה 4 על 4 או 2 גלגלים, ההספק כ- 90 כוח סוס, בסיס גלגלים ארוך כצפוי של 2.7 מ', משקל יבש גבוה גם כצפוי, 630 ק"ג,עם ארבעה נוסעים על ציודם זה יעבור את הטון, מרווח גחון 310 מ"מ.

את הוידאו תוכלו לראות כאן

 

פורסם במקור במגזין מוטו